Asus ExpertBook B1 B1502CBA original USB-C AC-adapter 45.0 Watt EU Wallplug
ASUS Original
Kurzbeschreibung
  • 20.0 Volt
  • 2.25 Ampere
  • 45.0 Watt
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
In stock.
  • Standardlieferung 18. May - 19. May
  • Expresslieferung 18. May
  • bei Bestellung innerhalb 12 hrs 05 min
USB-C AC-adapter 45.0 Watt original for Asus ExpertBook B1 B1502CBA
In stock
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
Product Info
Manufacturer
Original directly from Asus
Intended use
Laptops / Smartphones / Tablets
Color
black
Delivery includes
incl. wallplug (EU)
Technical Data
Tension (volt)
20.0 Volt
Amperage (ampere)
2.25 Ampere
Output (watt)
45.0 Watt
Additional output
15V / 3A / 45W
20V / 2.25A / 45W
5V / 3A / 15W
9V / 3A / 27W
Connector type / shape
USB-C / 180° straight
Connector length (mm)
7.0 mm
Length of the connector cable (m) (ca.)
1.90 m
Weight & Meassurements
Length / Width / Hight
53 mm / 29 mm / 53 mm