KP0650H020 original Acer USB-C AC-adapter 65.0 Watt small
ACER Original
Kurzbeschreibung
  • 20.0 Volt
  • 3.25 Ampere
  • 65.0 Watt
incl. Tax (19%)
  • Standardlieferung 18. May - 19. May
  • Expresslieferung 15. May
  • bei Bestellung innerhalb 12 hrs 34 min
Alternative for ADP-65KE B original Delta Electronics USB-C AC-adapter 65.0 Watt
In stock
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
KP.1400H.001 original Acer USB-C AC-adapter 140.0 Watt normal
Currently not available
incl. Tax (19%)
Product Info
Item Number
KP0650H020
Primary Partnummer
KP.0650H.020
black
Design
small
Delivery includes
(3-pole cable C5)
Technical Data
Tension (volt)
20.0 Volt
Amperage (ampere)
3.25 Ampere
Output (watt)
65.0 Watt
Additional output
15V / 3A / 45W
20V / 2.25A / 45W
5V / 3A / 15W
9V / 3A / 27W
Connector type / shape
USB-C / 180° straight
Weight & Meassurements
Length / Width / Hight
88 mm / 47 mm / 27 mm