Lenovo IdeaPad 110-15AST (80TR) original AC-adapter 65.0 Watt EU Wallplug
LENOVO Original
Kurzbeschreibung
  • 20.0 Volt
  • 3.25 Ampere
  • 65.0 Watt
  • Connector diameter outer / inner 4.0 mm / 1.7 mm
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
In stock.
  • Standardlieferung 18. May - 19. May
  • Expresslieferung 15. May
  • bei Bestellung innerhalb 10 hrs 44 min
AC-adapter 65.0 Watt original for Lenovo IdeaPad 110-15AST (80TR)
In stock
incl. Tax (19%)
plus shipping charges
incl. Tax (19%)
Product Info
Manufacturer
Original directly from Lenovo
Delivery includes
incl. wallplug (EU)
Technical Data
Tension (volt)
20.0 Volt
Amperage (ampere)
3.25 Ampere
Output (watt)
65.0 Watt
Technology
classic
Connector type / shape
round / 90° angeld
Connector length (mm)
11.0 mm
Connector diameter outer / inner
4.0 mm / 1.7 mm
Length of the connector cable (m) (ca.)
2.00 m
Weight & Meassurements
Length / Width / Hight
75 mm / 29 mm / 75 mm