Battery 52.5Wh original 11.25V suitable for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
AC-adapter 65.0 Watt EU wallplug original for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
In stockshipping today.Express shipping possible.
AC-adapter 65.0 Watt original for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Lenovo Hybrid-USB Port Replikator incl. 135W Netzteil suitable for Flex 5-1570 (80XB/81CA)
IPC-Computer Dual 4K Hybrid-USB Docking Station incl. 130W Netzteil suitable for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock incl. 90W Netzteil suitable for Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Precision Pen 2 (black) original suitable for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Precision Pen 2 (gray) original suitable for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Active Pen - black (BULK) incl. battery original suitable for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Currently not availableReordered, delivery date unknown
Crucial BX500 SSD 1TB (2.5 inches / 6.4 cm) for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Crucial P3 PCIe NVMe SSD 1TB (M.2 22 x 80 mm) for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Samsung 870 EVO SSD 500GB (2.5 inches / 6.4 cm) for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)
Samsung PM9A1 PCIe NVMe SSD 1TB (M.2 22 x 80 mm) for Lenovo Flex 5-1570 (80XB/81CA)